Символіка кольору троянди: Значення кожного кольору - Все про троянди

  • 13 January 2018 08:43:27
  • Views: 309

Кольори троянд. Значення і символіка кольору троянди

Троянди називають універсальними квітами, є навіть приказка, «Даруй троянди і не помилишся». А все тому, що даний квітка люблять практично всі, він стоїть в одній лінії з улюбленими квітами у жінок, зручний у виборі, формуванні композиції. Але кожна цариця квітів має певне значення, яке розшифровується щодо кольору і подарованого кількості. Так що ж позначають кольори троянд, яке значення і символіка кольору троянди, ми вам розповімо в цій статті.

Особливості троянд щодо кольору

Здавалося б, троянда є троянда, але не все так просто. Жоден з квітів не має настільки великого значення, як троянда. Вона може вказати на пристрасть, прихильність, висловити повагу, підняти людину. Існує повір'я, що спочатку троянда не мала шипів і росла в раю, а після вигнання Адама і Єви, на ній з'явилися шипи, які свідчать про гріховність. Читання квітів дозволяє формувати унікальні букети, які висловлюють відразу кілька емоцій, тому що кожен колір троянди має своє значення і історію.

Білі троянди

Білі троянди заявляють про чистоту і невинності, їх дарують молодій дівчині, висловлюючи, таким чином, своє схиляння і захоплення. Також букет з білих троянд можна піднести представницям слабкої статі, які чисті серцем, мають добрі помисли, завжди готові прийти на допомогу.

Рожеві троянди

Рожеві троянди виглядають елегантно, вони бувають різної тональності від ніжно рожевих, практично білих, до насичених кольорів. Використовуючи рожеві троянди, складають унікальні композиції, а також їх дарують в букетах по кілька штук. Цими квітами можна висловити подяку, попросити вибачення, а також зізнатися дівчині в своїх зароджуються почуття любові. Дарувати рожеві троянди можна з будь-якого приводу, все залежить від величини букета. Часто вони є укріплювальних підставою для початку розвитку романтичних відносин.

Червоні троянди

Червона троянда є королевою з усіх троянд, вона символізує сильну любовну прихильність, піднесене почуття і навіть пристрасть. Такими квітами чоловік каже жінці про своє захоплення, розповідає без слів, як він її любить. Часто в одній композиції з'єднують білі і червоні троянди, тоді квіти спрямовані на гармонію у відносинах, єдність між партнерами, говорять про неземне тяжінні.

Бордові троянди

Бордові троянди також даруються улюбленим, такими букетами крім зізнань у любові, чоловіки говорять про красу своєї дами, захоплюються нею і обожнюють. Подарувати бордові квіти можна, пропонуючи руку і серце, а також імпульсивно, вирішивши зробити комплемент своїй дамі, в яку закохався з першого погляду.

Помаранчеві троянди

Розглядаючи помаранчевий колір троянд, значення і символіка кольору троянд такого тону спрямована на захоплення жінкою, якій подається даний букет. Також вони можуть сказати дамі про любов, що нею зачаровані.

Жовті троянди

Жовті троянди несуть в собі тепло і енергію сонця. Але при цьому вони не так популярні і затребувані серед людей. У нашому менталітеті засіло значення жовтих квітів, як «разлучни», тому їх рідко купують хлопці своїм дівчатам. Деякі взагалі бояться дарувати жовті троянди, щоб не накликати біду. Хоча самі квіти трактуються як побажання достатку, добра і благополуччя.