Значення і символ жовтої троянди: Що означають? Кому дарувати? - все про троянди

  • 13 January 2018 09:07:22
  • Views: 360

Що означають жовті троянди - значення і символ

Як чудово виглядають букети з жовтих троянд, оригінально виглядають вони і в композиціях, двокольоровому поєднанні жовтого та блакитного. Незважаючи на це, дані квіти трохи недооцінені, адже багато їх просто бояться купувати. Чому ж виникла така дискримінація, що означають жовті троянди - значення і символ яких несе в собі тепло і сонце.

Упереджене ставлення або усталені традиції

Як так вийшло, що вже безліч років поспіль жовта троянда вважається символом розлуки. Навіть подейкують, що вона може підштовхнути чоловіка або дружину до зради, сприяти розриву відносин, розлучення сімейної пари. Справа то зовсім не в цьому, коли людина загострює увагу на жовтому кольорі, сам себе налаштовує на негатив щодо подальших подій. В цілому ж нічого страшного жовті троянди не несуть.

Вони, як і інші квіти, сприяють підняттю настрою, а своїм квітів вносять в будинок тепло, сонце і радість. Купують жовті троянди тільки сміливі чоловіки, а також ті, хто не знає про значення кольорів. Підносять їх в основному в якості вітального букета на ювілеї, різні урочисті заходи. Якщо жінка не вірить в трактування і готова з радістю прийняти жовті троянди, то її чоловік просто зобов'язаний їх подарувати.

Жовті троянди розкажуть, що людиною захоплюються, радіють за його успіх. Такий подарунок може означати, що обдарованому бажають довгої квітучого життя, в якій повно тепла і радості. Букет з жовтих троянд буде актуальним для медичних закладів, він наповнить палату теплом, додасть затишку. Подарувати троянди в жовтому кольорі можна стареньким батькам, вони стануть побажанням здоров'я і довгих років життя. Особливо актуальні жовті троянди в зимову пору, коли на вулиці холодно, вони додадуть тепла і внесуть яскравих фарб.

Відходимо від стереотипів, даруємо жовті троянди

Так кому дарувати ці сонячні теплі квіти? Вони будуть доречні в якості букета для керівника, привітання колег по роботі. Такий букет слід вибирати для викладача, а також підносити на авторських вечорах. Вибирайте жовті троянди, коли хочете привітати кумира, зробити знак поваги партнера по бізнесу. Якщо вас запросили на захід, де презентується успішне починання або святкується завершення проекту, купите композицію з жовтих троянд. Подарувати такий букет можна і друзям на День Народження.

При цьому для жовтих троянд не існує вікових обмежень, обдарований може бути чоловіком, жінкою, молоденькою дівчиною і навіть бабусею. Якщо ви принесете своїй родичці такий букет, то побажаєте їй добра, тепла, процвітання. Формувати можна будь-які букети, які щойно почали розпускатися бутони, більше підходять молодим, тоді як вже відкриті слід підносити людям старшого віку. Знаючи, що означають жовті троянди, що їх значення і символ несе тільки позитивні характеристики, ви можете дарувати ці чудові квіти на будь-які свята.