Що означає кількість троянд в букеті - Все про троянди

  • 13 January 2018 10:36:49
  • Views: 1203

Що означає кількість троянд в букеті?

Рожеві, білі, блакитні, червоні троянди, мільйони чоловіків щодня вибирають ці квіти для своїх дам. При цьому не всі знають, що означає кількість троянд в букеті, просто вирішили, що досить 5-ти або 7-ми, і все. Деякі з огляду на своє нерозуміння розкидаються великими букетами, а дівчата починають підозрювати залицяння, коли чоловік зробив лише дружній жест. Вивчіть формулу колірних співвідношень, адже зовсім не складно запам'ятати, скільки дарувати квітів, набагато важче розібратися зі значенням кожної квітки.

Особливості букетів щодо кількості квітів

Наїжджені правило, яке відоме всім, це чет-непарне. Не секрет, що парна кількість троянд дарувати не можна, це привілей покійних. Тому презентувати слід 1, 3, 5 троянд і так далі. Навіть мільйон яскраво-червоних троянд не можна дарувати, можливо, тому поїхала актриса від художника, який подарував їй стільки квітів. Ну да жарти в сторону, зауважимо, що від кількості квітів у букеті залежить його величина і призначення.

До 9 троянд - невеликий букет, від 9 до 25 - букет середніх розмірів, ну а більшу кількість кольорів відноситься до величезного букету. Серед великих композицій популярні варіанти з 51-ї та 101-ї трояндою. Звичайно, ви не будете дарувати такий букет мало знайомій людині, як втім, і букет з 11, 15 троянд, це привілей рідних, вірніше улюблених. Адже тільки заради них чоловіки готові згорнути гори, а також порадувати незвичайним сюрпризом у вигляді великого букета троянд.

Про що розповість нам кількість троянд в букеті

У квіткової композиції все має значення, як колір троянд, так і їх кількість. Якщо взяти до уваги, що всі ці кольори позначають різні фази любові, то вони виражаються по наростаючій. Світлі тони, вказують на зароджуються ніжні почуття, а більш насичені, червоні, бордові, трактуються як сильний потяг і навіть пристрасть. Але трояндами можна вітати не тільки коханих, їх дарують друзям, колегам, бізнес партнерам, батькам, виявляючи повагу.

Кількість троянд і їх значення:

Одна троянда зовсім не ознака жадібності, вона висловлює індивідуальне ставлення людини, вказує дівчині, що вона єдина.

 - Три троянди трактуються як букет дружби, поваги. Він може подаватись коллі, друзям. Це невибагливий знак уваги, жест поваги, без будь-яких натяків на симпатію.

 - П'ять троянд даруються, коли є симпатія, але вона ще не перейшла в любовну фазу. Такий букетик можна піднести на першому побаченні, а також подарувати дівчині, яка подобається, щоб вона звернула на вас увагу.

 - Сім троянд стануть освідченням у коханні, також вони виявляють добре ставлення, повагу, захоплення. 7 троянд слід дарувати дівчатам, коли зізнаються в коханні, роблять пропозицію.

Всім наступним кількістю квітів чоловік скаже, що він у жіночих ніг, хоче радувати свою даму і готовий заради неї на все. Букети з 17, 19, 21, 23 кольорів, а також всі варіанти непарної кількості слід дарувати в Дні Народження. Чи не шукайте, що означає кількість троянд в букеті, якщо їх більше 11, це вже показник того, що даріться вони повинні найулюбленішим.