Яку кількість квітів дарують: символіка чисел

  • 16 January 2018 09:41:22
  • Views: 328

Яка кількість квітів дарують: символіка чисел

Мова чисел присутній і у флористиці, тут точно встановлено, яку кількість квітів дарують: символіка чисел говорить як набат, що парне число можна дарувати живим людям, це привілей мертвих, тоді як для живих слід вибирати композиції з непарним кількістю рослин. Крім цього, існує магія чисел, щодо святкуються дат. Якщо дівчині виконується 17 років, не скупіться, порадуйте її букетом з 17 троянд, це запам'ятається на все життя.

Символіка чисел і квітів

Є своєрідна символіка чисел в букеті, враховуючи її, і підбирають композиції. У деяких країнах вона кардинально відрізняється від нашої. Тому, вирішивши дарувати букети бізнес партнерам, не полінуйтеся прочитати кілька особливостей піднесення квітів в їх країні. Що ж розповість нам магія числа, чим відрізняється 1 подарована троянда від 101? В цілому композиції абсолютно різні візуально, але об'єднані значенням. І одну троянду і 101 дарують найулюбленішим, яким хочуть сказати, що дівчина для них одна єдина, нею дуже дорожать і такий більше не буде.

Символіка числа допускає дарування будь-якого непарного кількості квітів, при цьому розшифровка подарунка має не тільки числову приналежність. Сюди підключається вік і статус чоловіка. Якщо він багатий, але при цьому завжди дарує одну троянду або обходиться скромним букетиком з 3-5 квіточок, це може сказати про те, що чоловік скупий. А ось 1 квітка для небагатого молодого хлопця є допустимим, людина просто не може дозволити більшого в ситуації, що склалася. Що ж стосується конкретної числової приналежності, то кожне число має свій значенням.

Що означає кількість квітів у букеті

Почнемо з далекого, про значення великих букетів, ми вже знаємо, їх дарують, щоб висловити свої почуття і зробити приємне коханій. Такі букети також подаються на ювілеї сімейним парам, на весілля, від групи людей.

Символіка чисел в букеті:

1 квітка - дівчина єдина;

3 квітки - повага до обдарованому;

5 кольорів - є симпатія;

7 кольорів - висловлюють любов;

9 кольорів - букет примирення;

11 кольорів - одне серце на двох;

13 кольорів - даруються рідко;

15 кольорів - вираз поваги і відданості;

21 квітка - ідеал досконалості;

29 кольорів - вічна любов;

33 квітки - крокувати разом по життю;

51-н і 101-н квітка - особливий випадок, глибока любов.

Чоловікам не варто скупитися на квіти, краще замість шоколадки подарувати невеличкий букетик, піднести на 8-е Березня шикарну композицію. Якщо букет формується самостійно, та ще й з різних квітів, з включенням зелені, слід також враховувати кількість стебел. Наприклад, до 9 трояндам додати 5 хризантем і 5 листя папороті, так ви отримаєте шикарний букет, який буде відповідати етикету. Не полінуйтеся перерахувати квіти, які купили, скрізь присутній людський фактор, продавець міг помилитися. Ви дізналися все про символіку чисел, яка кількість квітів дарують, тому сміливо можете замовляти букет для своєї коханої жінки.