Які квіти дарувати дівчатам і жінкам - поради від флористів

  • 30 may 2017 15:56:00
  • Views: 362

Які квіти подарувати жінкам: родичок, колегам, подругам

Що стосується букетів для улюблених жінок і мам, то їх можна дарувати навіть без нагоди просто, щоб зробити людині приємне. А от іншим жінкам квіти варто підносити тільки на свята. Сюди входять Дні Народження, 8-е Березня, професійні успіхи, інші значущі дати. Композиції повинні бути підібрані щодо випадку. Шикарну кошик з квітів можна подарувати на ювілей або інший захід, яке відзначається з великим розмахом у ресторані, а ось на День Народження, святкується не так презентабельно, такий презент буде недоречно. Так які квіти подарувати жінкам, з якими вас пов'язують робочі, дружні відносини, що вибрати для сестри і представниць слабкої статі, які є вашими родичками, давайте розбиратися.

Вибираємо букет для жінок колег і подруг

Шикарний букет в якості поздоровлень не слід дарувати в офісі співробітниці від себе особисто, якщо звичайно вас не пов'язує щось більш глибоке, ніж робота. Вітати колег жіночої статі з 8-м Березня, з Днем Народження, звичайно ж, слід, тільки зупинити свій вибір слід на простий композиції з тюльпанів, гвоздик, садових троянд. Великий букет буде актуальним, якщо він подається від усього колективу, а не від певної людини. Ним ви можете поставити в незручне становище колегу, або ж дати їй надію на романтичні відносини.

Щодо подруг жіночої статі, то привітати їх слід також стриманим букетом, він повинен бути як доповнення до подарунка і знак уваги. Особливо це стосується випадків, коли подруга одружена, а ви з її чоловіком не є друзями. Якщо ваша подруга має неординарністю мислення або займається творчістю, подаруйте їй сині тюльпани. Коли дівчина зі стандартними поглядами, актуальними будуть гербери, іриси, а для витає в хмарах натури підійдуть ромашки, ніжні збірні композиції.

Які квіти подарувати жінкам, з якими вас пов'язують родинні стосунки?

Що стосується родичок старшого віку, можна подарувати хризантеми, гербери, тоді як для молодшої незаміжньою сестри слід вибрати ніжний букет в білих тонах, який стане символом непорочності і чистоти. Якщо ж сестра вже заміжня і у вас з нею тісний дружній зв'язок, купіть їй квіти в жовтих тонах, вони символізують дружбу. Це може бути букет екзотичних квітів або сезонних, значення не має, враховуйте її переваги щодо сорту. Для мами можна вибрати букет з тюльпанів, троянд, ромашок та навіть соняшників, які є символом сім'ї.

Для свекрухи варто підібрати квіти насиченого відтінку, вибираючи з тих, що вона любить. При підборі букета для бабусі або іншого родички в віці, з якої у вас теплі стосунки, не варто бути банальним і дарувати стандартно 5 троянд, віддайте перевагу оригінальності, гортензії, еустоми, амариліс, або подаруйте букет з конвалій. Сподіваюся, наші поради допомогли вам розібратися, які квіти подарувати жінкам, які вас оточують, люблять і цінують.