Які квіти подарувати мамі? Букет для мами - порада від флористів

  • 29 October 2017 20:09:00
  • Views: 459

Які квіти подарувати мамі?

Мама - людина, яка завжди зрозуміє, вислухає, можливо, покричить, але при цьому підтримає і буде любити вас вічно. Але коли справа наближається до свята, багато хто задається питанням, які квіти подарувати мамі, щоб вони стали не тільки знаком уваги, але і певним символом. Тут відразу зупинимося, щоб помітити важливий нюанс, для більшості матерів немає різниці, що саме за букет їм піднесуть, головне, щоб він був подарований від чистого серця.

Який підібрати букет своєю дорогою матусі?

Все ж вибирати букет доведеться, а орієнтир, в першу чергу, слід визначити з урахуванням маминих переваг. Якщо ж таких немає, відмінним варіантом можуть стати екзотичні тюльпани з строкатою кольоровою гамою, вони нагадають про молодість, розкажуть про те, що діти її люблять і не забувають. Також можна подарувати букет з троянд, лілій, гербер, гвоздик, всі вони будуть актуальними. Величина ж букета залежить від випадку, за яким він підноситься, а також вартості основного подарунка.

Якщо ви даруєте дорогу ювелірну прикрасу, букетом може бути одна шикарна троянда з довгою ніжкою, коли подаєте тільки квіти або недорогий подарунок, то букет варто вибрати великого розміру. Тут також слід пам'ятати, що для мами важлива увага, а не дорожнеча букета, але все ж шикарна композиція буде виглядати ефектніше. При її виборі покладайтеся на свою інтуїцію, вона вам підкаже, який саме букет із запропонованих в салоні або інтернет-магазині, підходить для вашої мами.

Букет може зібрати кілька видів квітів або ж складатися з одного типу, але в різній відтінку гамі. При цьому варто пам'ятати, що ефект від подарованих квітів виробляє фурор в перші хвилини, чим більше і розкішніше буде композиція, тим сильніше вона зможе висловити почуття дарувальника. Скомпонувати букет можна як з садових квітів, так і з використанням екзотичних варіантів. Безпрограшної є орієнтування на кількість років ювілярки, якщо це непарне число.

Букет для мами відповідно до бюджету

Композиції з екзотичними квітами, букети в 51, 59 троянд, виллються в копієчку, а якщо врахувати, що доведеться стільки ж витратити ще й на подарунок, то це виразиться в великій сумі. Не варто переживати, якщо таких грошей у вас немає, в цьому випадку можна виявити помірність, але при цьому висловити свій елегантний смак. Навіть 7-9-13 троянд на довгій ніжці вже виглядають чудово. Невисокі троянди можна розбавити хризантемами, ліліями, флористичної зеленню. Це можуть бути як одноколірні букети, так і квіти, підібрані щодо маминих переваг.

Для мами - суворої бізнес-леді, слід дарувати букет квітів, що несе заряд енергії, такими є жовті троянди, лілії. Які квіти подарувати мамі, якщо вона романтична натура, в цьому випадку слід віддати перевагу ірісам, ромашок, хризантеми, а також скомпоновані композиціям за типом польового букета. Даруйте хризантеми, що символізують довголіття, лілії, що несуть в собі вдячність, півонії, які є символом любові. Якщо ваша мама вже не молода, слід підбирати квіти для композиції, які будуть стояти більше місяця і радувати її очей.