Які квіти краще подарувати коханій дівчині - поради від київських флористів

  • 05 January 2017 14:38:53
  • Views: 469

Які квіти слід дарувати коханій дівчині

Отримувати в подарунок букет квітів приємно будь-якій представниці слабкої статі, не залежно від віку і соціального статусу. Навіть якщо жінка акцентує увагу на тому, що для неї це не важливо, не варто приймати таке судження буквально. Можливо, вона не хоче, щоб ви витрачалися або говорить це через свою скромність. Але при виборі букета слід бути уважним, підбирати його так, щоб він підходив не тільки самій людині, але відповідав святу і вашим з жінкою відносинам. Давайте розберемося, які квіти слід дарувати дівчині, а які букети краще залишити для жінок-колег, подруг.

Які квіти дарувати коханій дівчині?

Якщо ви знаходитесь у відносинах недавно і частенько радуєте свою дівчину квітами, щоб здивувати її і зробити приємне на ювілей або 8-е березня слід підібрати незвичайний букет, який буде відрізнятися від стандартних варіантів. Це може бути кошик з квітами або композиція у вигляді серця. Коли ваші відносини вже закріпилися і букетно-квітковий період вже далеко позаду, можна замовити оригінальний букет, який дрібними нюансами нагадає про проведений відпустці або інших приємних спільних життєвих моментах. У такий букет можуть бути додані брелки з фото, що відповідають тематиці листівки.

Також актуально буде обраний букет певних кольорів, які були вперше подаровані на першому побаченні, тільки більш багатий і оформлений в сучасній інтерпретації. Що стосується вибору квітів для букета, краще віддати перевагу тим, які любить ваша дівчина чи скомпонувати композицію, в якій будуть присутні її улюблені троянди, ромашки, гербери. Але при цьому варто враховувати «живучість» зрізаних квітів і поєднувати в їх в букеті щодо однакової періодичності. Це дозволить уникнути того, що одні квіти зів'януть, а інші будуть ще довго стояти. Якщо букет купується в професійному квітковому салоні, всі ці нюанси враховуються досвідченими флористами.

Підбираємо квіти для коханої з урахуванням її темпераменту і стилю життя

Якщо це ділова жінка, виберіть комбінований двох, триколірний букет троянд, або лілій. Якщо ваша кохана цінителька природи, відмінно підійдуть ромашки, іриси, гербери, вони більш наближені до природних польовим квітам, до того ж стоятимуть досить довго. Такий букет огорне теплом, легкістю і подарує масу радості. Які квіти подарувати дівчині, якщо вона романтик, що ширяє в хмарах, звичайно лілії, орхідеї або троянди.

При цьому упакувати їх слід специфічно, підійде коробка, лійка або сформована композиція у вигляді серця. Якщо кохана дівчина займається спортом, вибирайте «стрункі» квіти, наприклад, троянди на довгій ніжці. Для представниць слабкої статі з консервативними поглядами на життя, найкращим букетом стануть садові квіти, троянди, гербери або хризантеми. Також при виборі букета слід враховувати переваги самої дівчини щодо кольору, стилю оформлення, і сорти квітів.