Як правильно доглядати за трояндами у вазі. Секрети і хитрощі - Flower Family

  • 12 January 2018 10:09:39
  • Views: 309

Як купити Троянди і як доглядати за трояндами

Даруйте коханим квіти, підносите їх на Дні Народження, ювілеї, інші свята, а також радуйте своїх дам без приводу. Таке напуття ми даємо всім чоловікам. Щоб подарований букет довго стояв, слід знати, як купити троянди і як доглядати за трояндами. Саме спочатку слід вибрати і купити свіжі квіти, а потім виробляти правильний догляд. Від цих двох чинників залежить тривалість життя всього букета. Несвіжі троянди навіть при правильному догляді швидко зів'януть, тоді, як свіжі квіти не проживуть відведений їм час, якщо за ними не позалицятися.

Особливості вибору і покупки троянд

Якщо ви відвідали салон, не довіряйте вибір троянд для букета продавцю. Йому потрібно продати старіші квіти, і він може вкласти в букет кілька «втомлених» троянд, які першими почнуть в'янути. Відбирайте кожну троянду для свого букета, оглядайте її на предмет сухості, скрученности листя і підсихання кінчиків пелюсток в бутоні. Сам бутон повинен бути щільним, при струсі пелюстки не повинні ворушитися і відпадати. У свіжих квітів бутон сидить міцно, а листя має насичений зелений колір. Пониклі листя і пухкий стебло біля основи також є свідченням несвіжого квітки.

У почали в'янути квіти в магазині додають хімічні реактиви або горілку, тому вода стає каламутною або має специфічний запах. Не варто брати квіти з обручку у головки, вона надівається не для декору, а в якості підтримки бутона. Також свідчити і несвіжості може відсутність листя, укорочений стебло. Простоять чи довго троянди, залежить від їх сорту, Мадам Дель-бар з довгим стеблом і великою квіткою, живуть недовго, тоді, як троянда Аваланж, Аква буде радувати вас в 2-3 рази довше.

Як доглядати за трояндами, щоб вони простояли якомога довше

Відстояти не хлорована вода стане кращим вибором для квітів, не варто її набирати відразу з-під крана. Краще приготувати склад з кип'яченою остигнула води, цукру і борної, саліцилової або лимонної кислоти. Найпростішим варіантом стане додавання в вазу з водою половинки пігулки аспірину і 1-й ложки цукру. Склад води слід міняти щодня, споліскуючи стебла і вимиваючи вазу. Перед тим, як поставити квіти у вазу, їх слід розпакувати, зрізати стебла навскіс і трохи розщепити, останнім дозволить ефективніше вбирати рослинам воду. Зріз краще робити під проточною водою, це дозволить уникнути утворення повітряних пробок.

Важливим моментом є зміст у вазі тільки одних троянд, до них не потрібно підселити інші квіти, це посприяє швидкому старінню. У жаркому приміщенні троянди довго не простоять, оптимальний температурний режим, це 18 градусів. Не варто обприскувати бутони з пульверизатора, краще розпорошите воду в повітрі для збільшення вологості, якщо в квартирі підвищена сухість. Не можна встановлювати вазу поблизу батарей, камінів, а також не слід піддавати рослини потрапляння прямих сонячних променів. Знаючи, як купити троянди і як доглядати за трояндами після принесення додому, ви зможете значно продовжити і їх життя, а вони будуть довго радувати вас своїм зовнішнім виглядом.