Де купити квіти в Києві - інтернет-магазинів квітів Flower Family

  • 13 January 2018 10:04:34
  • Views: 318

Де купити квіти в Києві?

Квіти можуть знадобитися спонтанно, а також їх замовляють заздалегідь, все залежить від події і випадки. Іноді серед ночі дуже потрібен букет квітів, щоб попросити вибачення або привітати зі святом. Де купити квіти в Києві, щоб вони були свіжими, якісними, добре оформленими? Також виникають питання по Овода доставки квітів на будинок замовника або винуватця торжества. Про все це ми зараз і поговоримо.

Зручна покупка квітів в Києві

У стародавні часи квіти збиралися в полях, лісах, потім їх стали продавати в торгових лавках, квіткових салонах, а ось тепер придбати квіти можна через інтернет. Це досить зручно і вигідно, хоча багато з старинці воліють купувати букети в стаціонарних магазинів. Якщо для жінок похід в квітковий салон є ритуалом, то чоловіків це дратує. Вони не можуть довго вибирати, ткнуть пальцем, вкажуть на квіти, ось і весь вибір.

Тому для них прийнятніше буде замовлення букета через інтернет ресурс. Великим плюсом є доставка, досить відкрити двері квартири і букет уже в ваших руках. Щоб не оплачувати кота в мішку, можна перерахувати частину вартості, а решту грошей передати з кур'єром. Але це не той випадок, коли вас хочуть обдурити і нагріти руки. Квіткові композиції складаються зі свіжих рослин і тільки після надходження замовлення.

У Києві існує кілька інтернет ресурсів, що надає такі послуги. Вони зручні в першу чергу для людей з інших міст, закордону. Таким чином, можна зробити приємний несподіваний сюрприз і привітати кого завгодно. Для інтернет-магазинів квітів немає нічого неможливого, буде доставлений невеликий букет, а також красиво піднесена величезна корзина з квітами на ювілей.

Особливості покупки квітів в стаціонарному салоні

При питанні, де купити квіти в Києві, відразу спливають в розумі адреси квіткових магазинів. Але магазин від магазину відрізняється, квіткова крамниця відрізняється від бутіка вибором, цінами, а також наявністю послуг флористів. Рідко який продавець квіткового кіоску зможе скласти гарну композицію, для цього потрібні знання. У стаціонарних продажах люди заробляють, їм не хочеться втрачати гроші на увядающих кольорах. Тому існує ймовірність отримати з букетом кілька таких кольорів. Їх відразу не видно, але вже через день несвіжі рослини видадуть себе, зіпсувавши при цьому всю композицію.

Тому, при покупці букета слід враховувати кілька правил. Квіти слід відбирати самостійно, тільки найкращі, міцні, пружні. Не варто купувати вже сформовану ікебану, краще почекати, поки її складуть з обраних вами квітів. Це також дозволить уникнути покупки несвіжих рослин. Ще один нюанс, перед масовими святами, такими як День Закоханих, 8-е Березня, День знань, в стаціонарних точках продажів відразу злітає ціна на букети, тоді як на інтернет-сайтах вона непохитна. Це є ще одним плюсом онлайн покупки квітів.