Новини

Є своєрідна символіка чисел в букеті, враховуючи її, і підбирають композиції. У деяких країнах вона кардинально відрізняється від нашої. Тому, вирішивши дарувати букети бізнес партнерам, не полінуйтеся прочитати кілька особливостей піднесення квітів в їх країні. Що ж розповість нам магія числа, чим відрізняється 1 подарована троянда від 101? В цілому композиції абсолютно різні візуально, але об'єднані значенням. І одну троянду і 101 дарують найулюбленішим, яким хочуть сказати, що дівчина для них одна єдина, нею дуже дорожать і такий більше не буде.

Символіка числа допускає дарування будь-якого непарного кількості квітів, при цьому розшифровка подарунка має не тільки числову приналежність. Сюди підключається вік і статус чоловіка. Якщо він багатий, але при цьому завжди дарує одну троянду або обходиться скромним букетиком з 3-5 квіточок, це може сказати про те, що чоловік скупий. А ось 1 квітка для небагатого молодого хлопця є допустимим, людина просто не може дозволити більшого в ситуації, що склалася. Що ж стосується конкретної числової приналежності, то кожне число має свій значенням.

 
 • 16 January 2018 09:41:22
 • Views: 326

Наїжджені правило, яке відоме всім, це чет-непарне. Не секрет, що парна кількість троянд дарувати не можна, це привілей покійних. Тому презентувати слід 1, 3, 5 троянд і так далі. Навіть мільйон яскраво-червоних троянд не можна дарувати, можливо, тому поїхала актриса від художника, який подарував їй стільки квітів. Ну да жарти в сторону, зауважимо, що від кількості квітів у букеті залежить його величина і призначення.

До 9 троянд - невеликий букет, від 9 до 25 - букет середніх розмірів, ну а більшу кількість кольорів відноситься до величезного букету. Серед великих композицій популярні варіанти з 51-ї та 101-ї трояндою. Звичайно, ви не будете дарувати такий букет мало знайомій людині, як втім, і букет з 11, 15 троянд, це привілей рідних, вірніше улюблених. Адже тільки заради них чоловіки готові згорнути гори, а також порадувати незвичайним сюрпризом у вигляді великого букета троянд.

 
 • 13 January 2018 10:36:49
 • Views: 1194

Квіти можуть знадобитися спонтанно, а також їх замовляють заздалегідь, все залежить від події і випадки. Іноді серед ночі дуже потрібен букет квітів, щоб попросити вибачення або привітати зі святом. Де купити квіти в Києві, щоб вони були свіжими, якісними, добре оформленими? Також виникають питання по Овода доставки квітів на будинок замовника або винуватця торжества. Про все це ми зараз і поговоримо.

У Києві існує кілька інтернет ресурсів, що надає такі послуги. Вони зручні в першу чергу для людей з інших міст, закордону. Таким чином, можна зробити приємний несподіваний сюрприз і привітати кого завгодно. Для інтернет-магазинів квітів немає нічого неможливого, буде доставлений невеликий букет, а також красиво піднесена величезна корзина з квітами на ювілей.

 
 • 13 January 2018 10:04:34
 • Views: 314

Економія часу важлива в наш час, а поїздка в квітковий салон його просто забирає. Для замовлення квітів через інтернет досить 5-10 хвилин. Ви зможете вибрати вподобану композицію і замовити її. Також існує послуга флориста, який складе букет, щодо переваг замовника. Людина може отримати консультацію в онлайн режимі, якщо сам не зміг визначитися з вибором. Відкрита і чесна робота, якісний сервіз, вивели інтернет магазин доставки квітів в Києві в першу строчку рейтингу по відвідуваності. Все більше і більше людей замовляють інтернет доставку квітів.

Замовнику не потрібно переживати, його заявка буде доставлена ​​в обумовлений час. Позитивним моментом є робота інтернет-порталів в нічний час доби. Це дозволяє отримати квіти не тільки вдень, але і вночі. Після оформлення замовлення протягом 1,5 годин ви зможете отримати свій букет, все залежить від дальності розташування адреси. Відстрочена доставка, також входить до переліку послуг, клієнт робить замовлення і вказує дату. Зручний спосіб оплати з використанням банківської карти. Також можна розрахуватися готівкою на місці, якщо букет буде забирати сам замовник.

 
 • 13 January 2018 09:24:41
 • Views: 294

Як так вийшло, що вже безліч років поспіль жовта троянда вважається символом розлуки. Навіть подейкують, що вона може підштовхнути чоловіка або дружину до зради, сприяти розриву відносин, розлучення сімейної пари. Справа то зовсім не в цьому, коли людина загострює увагу на жовтому кольорі, сам себе налаштовує на негатив щодо подальших подій. В цілому ж нічого страшного жовті троянди не несуть.

Вони, як і інші квіти, сприяють підняттю настрою, а своїм квітів вносять в будинок тепло, сонце і радість. Купують жовті троянди тільки сміливі чоловіки, а також ті, хто не знає про значення кольорів. Підносять їх в основному в якості вітального букета на ювілеї, різні урочисті заходи. Якщо жінка не вірить в трактування і готова з радістю прийняти жовті троянди, то її чоловік просто зобов'язаний їх подарувати.

 
 • 13 January 2018 09:07:22
 • Views: 356

Троянди називають універсальними квітами, є навіть приказка, «Даруй троянди і не помилишся». А все тому, що даний квітка люблять практично всі, він стоїть в одній лінії з улюбленими квітами у жінок, зручний у виборі, формуванні композиції. Але кожна цариця квітів має певне значення, яке розшифровується щодо кольору і подарованого кількості. Так що ж позначають кольори троянд, яке значення і символіка кольору троянди, ми вам розповімо в цій статті.

 
 • 13 January 2018 08:43:27
 • Views: 307

Даруйте коханим квіти, підносите їх на Дні Народження, ювілеї, інші свята, а також радуйте своїх дам без приводу. Таке напуття ми даємо всім чоловікам. Щоб подарований букет довго стояв, слід знати, як купити троянди і як доглядати за трояндами. Саме спочатку слід вибрати і купити свіжі квіти, а потім виробляти правильний догляд. Від цих двох чинників залежить тривалість життя всього букета. Несвіжі троянди навіть при правильному догляді швидко зів'януть, тоді, як свіжі квіти не проживуть відведений їм час, якщо за ними не позалицятися.

 
 • 12 January 2018 10:09:39
 • Views: 306

Сучасний сервіс продажу квітів перекочував в інтернет. Тепер на онлайн сайтах квіти купують не лише мешканці інших міст, щоб замовити доставку і привітати дівчину, виїхала у відрядження, на навчання, а й самі кияни. Все більше людей відчули переваги інтернет замовлення, тому клієнтська база розширюється з кожним днем. Існує велика кількість переваг доставки квітів через інтернет, основним з них є широкий асортиментний ряд. Ви можете вибрати і замовити вподобану композицію, яку відразу ж сформують з свіжозрізаних квітів.

 
 • 12 January 2018 09:49:29
 • Views: 322
 
 • 10 January 2018 09:04:32
 • Views: 295
 • Page:
  Показано з 1 по 20 із 45 (всього 3 сторінок)