Квіти для колеги, купити букет, доставка квітів Київ

Букет "Почуття"
0

580грн.

Букет з ірисів і хризантем
0

645грн.

Хіт продажу
Букет білих хризантем
0

650грн.

Хіт продажу
Букет "Любляче серце"
4

670грн.

Букет з 9 білих хризантем
0

685грн.

Букет хризантем "Доброго ранку"
0

730грн.

Букет з гербер та альстромерії
0

745грн.

Букет білих лілій
2

875грн.

Букет "Радісний день"
0

895грн.

Букет "Палітра щастя"
0

925грн.

21 фіолетова троянда
2

940грн.

Букет квітів № 0302
0

950грн.

Букет "Ескіз"
0

1090грн.

Букет альстромерій
3

1100грн.

Букет квітів № 0301
0

1125грн.


Квіти для колеги, купити букет, доставка квітів Київ

Купити букет квітів на День народження колеги з доставкою по Києву


Вибір відповідного подарунка для колеги може бути складним. Можливо, у нього вже є годинник, які ви розглядаєте. Звичайно, у вас також є бюджет, про який потрібно турбуватися. Ось де вам потрібно бути «професійно правильним», все що вам потрібно, замовити букет вітальних квітів для колеги. У нас є дивовижний асортимент квітів і букетів на день народження, створених для офісного інтер'єру.

Уявіть собі вазу з білими і жовтими квітами, або букет літніх квітів, таких як рожеві гвоздики або білі ромашки. Ви знаєте, вони виглядали б чудово на робочій місці. Саме це робить їх прекрасним подарунком!


Які квіти купити на день народження для колеги?


Ви знали що різні квіти і навіть різні кольори одного і того ж квітки символізують різні емоції або почуття? Ну, вам не обов'язково все це знати. Просто погляньте на колекцію, яку ми маємо, і ви отримаєте уявлення про те, як кожен з наших букетів має цю унікальну привабливість, яка дуже відрізняється для букета, який у нас є для весілля або дня народження. Це те, що можуть зробити тільки досвідчені флористи. З нашої ексклюзивною колекцією вітальних квітів ви можете справити враження на свого колегу або, що ще більш важливо, на свого начальника. Ви можете привітати колегу або начальника з букетом або коробкою з класичних рожевих троянд від імені всієї вашої команди. І ви знаєте, що хороший день на роботі тільки в тому випадку, якщо бос радий і щасливий!

Доставка букета квітів на будинок, в офіс, по Києву або Київській області


У нас є різноманітні квіти для привітання колег. Будь то старший співробітник колеги, або молодшому члену команди, у нас є букет, і подарунковий кошик, які ідеально відповідають їхньому смаку і переваги. Вам не обов'язково знати їх занадто добре, щоб знайти підходящі квіти для дня народження.

Відгуки наших клієнтів