Про нас

Flower Family - доставка букетів в Києві з любов'ю!

Букети з квітів - це гарне доповнення з іншими подарунками, оскільки вони створюють відчуття простоти і безтурботності. У наш час ви з легкістю можете купити букет квітів онлайн з різних сайтів. Сама ідея інтернет-магазину квітів чудова. Ми стаємо більш зайнятими з кожним днем, тому замовлення квітів в Інтернеті стає все більш актуальним.

Замовити букет квітів за хорошою ціною в Києві для всіх випадків життя.

Компанія Фловер Фемілі (Flower Family) - це кращий вибір, якщо ви хочете замовити недорогий букет тому, що ми завжди готові до особливих випадках, таких як 8 Березня або День святого Валентина. Виберіть ідеальний подарунок з кращого асортименту троянд, змішаних букетів, кошиків для гурманів та інших подарунків. У нас саме широке розмаїття квітів та букетів для всіх.
Фахівцями Flower Family було витрачено багато зусиль, спрямованих на те, щоб надати вам кращий сервіс і найзручніший спосіб висловити свої почуття для вашої родини, друзів і людей, яких ви хвилюєтеся. Вам не потрібно намотувати кілометри по Києву, що б купити квіти для подарунка, довірте це нам, ми обговоримо з вами по телефону про ваших квіткових потребах, підберемо найкращий букет і зробимо доставку в зазначений час і місце. Для вашої зручності наша доставка квітів працює цілодобово.

Як вибрати букет?

Букет квітів є невід'ємною частиною кожного подарунка. Існує цілий мову квітів, знаючи його, ви з легкістю зможете передати свої почуття близькій людині. Ми розглянемо найпопулярніші квіти які замовляють в інтернет-магазинах Києва.

- Троянди - самі купуються квіти у всьому світі. Їх універсальна краса роблять їх відмінним подарунком для будь-якого, незалежно від віку. Червоні троянди найчастіше є символом вираження любові і вірності, тому вони є хорошим подарунком для дня народження, весільних ювілеїв, спонтанних квітів. Білі троянди також дуже популярні. Такі троянди прекрасно підходять для букетів, якщо ви хочете висловити свою подяку або насолодитися улюбленим людиною. Троянди - найбільш часто використовуваний квітка в букетах. Завдяки широкій різноманітності кольорів і видів троянд, вони можуть використовуватися в квіткових композиціях і прикрасах у багатьох стилях.

- Тюльпани другий за популярністю квітка. Правда сезон тюльпанів починається в грудні. Червоний тюльпан класичний - його найчастіше вибирають клієнти. У весняні місяці в березні і квітні популярни- жовті тюльпани. На обличчі кожного, хто отримає букет тюльпанів, безсумнівно, буде щаслива і сяюча посмішка. Зрештою, яскравий букет тюльпанів - справжнє сяйво! Популярність букета з тюльпанів припадає на 8 березня.

Види букетів:

- Бидермейер дуже легко розпізнати по сферичній формі. Бідермейерскіе букети часто прикрашені мереживом або тюлем. Букет робиться тільки з квітів однакового розміру або квітів різних розмірів. В останньому випадку найбільші квіти завжди розміщуються в центрі букета. Традиційний бидермейер-букет виконаний виключно з троянд.

- Каскад - ці букети були надзвичайно популярні в 80-х. У наступні роки їх популярність зменшилася, але тепер вони стають все більш модними. Квіти, листя і прикраси в цих букетах розташовані в каскаді, так що всі рослини і добавки створюють каскадний спадний потік.

- Композитний, зроблений з безлічі одиночних квіткових пелюсток. Створення букета вимагає багато часу, але кінцевий результат чудовий.

Нам важливий кожен з вас! Ось чому ми завжди ретельно ставимося до кожної композиції, щоб зробити ваш квітковий подарунок ідеальним. Дозвольте нам стати першими за вибором для вас квітів і букетів.

Доставка квітів по Києву та Київській області цілодобово

Якщо ви хочете відправити, наприклад, шикарний букет з троянд, щоб донести свої найщиріші побажання, ми зробимо це для вас. Наші квіткові композиції створені професійними флористами. Доставка букетів по Києву в той же день. Ми також є вашим єдиним шансом здивувати в останню хвилину! У нас завжди тільки найсвіжіші квіти!